Pomoc drogowa w promocji do ubezpieczenia samochodu

2016-04-13 16:37

Pomoc drogowa jest świetnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojej rodzinie. Nigdy nie wiadomo kiedy możesz przebić oponę albo rozładuje się akumulator. Dziś, sporo osób do własnej polisy ubezpieczeniowej nabywa pakiet assistance.

Dodanie pakietu pomocy drogowej do ubezpieczenia niesie ze sobą wiele korzyści. Poniżej znajdziesz listę najistotniejszych zalet.

Wartość. Sporo korporacji zaoferuje niższe stawki jeżeli do podstawowego ubezpieczenia klient nabędzie dodatkowo pakiet assistance.

Kontakt. Jeżeli masz kłopot ze swoim pojazdem skontaktuj się telefonicznie z technikiem. Nie musisz przeszukiwać danych katalogowych dotyczących usterki, reakcja specjalisty będzie przeważnie szybka.

Usługi holownicze. W przypadku awarii samochodu na poboczu drogi pomoc drogowa pokryje wydatki holowania. Wadliwe auto można zawieźć do wykwalifikowanego i autoryzowanego mechanika.

Przedziurawiona opona. Jeżeli złapiesz gumę, zadzwoń! Serwisant przyjedzie, ściągnie uszkodzone koło i założy zapasowe.

Doładowanie akumulatora. Rozładowana bateria samochodowa to częsta przyczyna problemów z samochodem. Może się to stać, kiedy zostawimy uruchomione światła.

Dostawa awaryjnego paliwa. Jeśli Twój zasobnik paliwa w czasie podróży okaże się pusty przywołaj technika, dowiezie on paliwo potrzebne do dalszej podróży.

Pakietami pomocy drogowej objęte są wielorakie wydarzenia. W trakcie szukania stosownego pakietu skupiać uwagę powinno się na optymalne korzyści. Wsparcie to pomaga kierowcą w najgorszych sytuacjach. Nawet gdy wiesz jak zmienić oponę istnieje szereg wielu innych zdarzeń, które mogą wystąpić.

Tekst napisany przy współpracy z holowanie Wieszowa